Skocz do zawartości

Witaj na Forum PS4 Pro i PS Vita
Wygląda na to, że jeszcze się nie zalogowałeś. Nic straconego, możesz zalogować się tutaj, lub klikając w okolicach prawego górnego rogu – zrób to, tak jak lubisz! ;) Jeżeli jednak nie posiadasz jeszcze konta, jest nam niezmiernie smutno. Przede wszystkim dlatego, że bez rejestracji nie masz możliwości zakładania tematu, odpisywania w wątkach, czy kontaktowania się z innymi. Straszne, co? Nie mówiąc już braku aktualizacji statusu, edycji profilu i długiej listy innych ciekawych rzeczy... Możesz to szybko zmienić całkowicie za darmo rejestrując się tutaj. Na pewno masz coś ciekawego do powiedzenia – czekamy na Ciebie! :)
Zdjęcie

basic rating system


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
kevinmanuel

kevinmanuel

    Na dobrej drodze

  • Members
  • 18 postów
    • Time Online: 52m 46s
Hi,
 
Until Couch fully supports User Management and Review Ratings, I would like to implement a very simple workaround for now but need to know if this theory is ok...
I have a site with various videos that need public reviews, guests and registered users can watch and comment. I need a way to write to Couch's database, on every page that contains a video, and add ratings to it.
For example a visitor finds a video good, they click on "vote up", or "vote down" if they don't. Then that vote is stored in couch's database so as when the page is viewed next time (or immediately thanks to some JS code), it reflects the updated voting results.
I hope this makes sense?
 
Any help will be apprecited.
 
I didn't find the right solution from the Internet. 
 
References:
 
Thank you.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych