Skocz do zawartości

Witaj na Forum PS4 Pro i PS Vita
Wygląda na to, że jeszcze się nie zalogowałeś. Nic straconego, możesz zalogować się tutaj, lub klikając w okolicach prawego górnego rogu – zrób to, tak jak lubisz! ;) Jeżeli jednak nie posiadasz jeszcze konta, jest nam niezmiernie smutno. Przede wszystkim dlatego, że bez rejestracji nie masz możliwości zakładania tematu, odpisywania w wątkach, czy kontaktowania się z innymi. Straszne, co? Nie mówiąc już braku aktualizacji statusu, edycji profilu i długiej listy innych ciekawych rzeczy... Możesz to szybko zmienić całkowicie za darmo rejestrując się tutaj. Na pewno masz coś ciekawego do powiedzenia – czekamy na Ciebie! :)

Playstation 4 i PS4 NEO - sprzęt i aktualności


Subfora

Dyskusja ogólna

Ogólne dyskusje na temat PlayStation 4 - nietypowe wiadomości, plany i ciekawostki dotyczące konsoli oraz wszystko inne, co nie pasuje w działach poniżej.

  • 130 tematów
  • 1144 odpowiedzi
Ps4 Authentication help - ostatni post przez kevinmanuel

Pytania / problemy

Pytania i problemy dotyczące Playstation 4 (PS4). Coś nie działa, myślisz nad zakupem, masz jakieś wątpliwości? To idealne miejsce dla Ciebie. ;)

  1. Wybór telewizora (TV) / monitora do PlayStation 4 (PS4)
  • 540 tematów
  • 3219 odpowiedzi
Podłączenie ps4 do tv przez... - ostatni post przez szwalba

Akcesoria

Dyskusje na temat akcesoriów dostępnych dla PlayStation 4. Kamerki, pady, kierownice i inne kontrolery. Również wpisy o tym co i gdzie najlepiej kupić.

  • 42 tematów
  • 383 odpowiedzi
Problem z Hama SpeedShot - ostatni post przez MrAmanoTV