Skocz do zawartości

Witaj na Forum PS4 Pro i PS Vita
Wygląda na to, że jeszcze się nie zalogowałeś. Nic straconego, możesz zalogować się tutaj, lub klikając w okolicach prawego górnego rogu – zrób to, tak jak lubisz! ;) Jeżeli jednak nie posiadasz jeszcze konta, jest nam niezmiernie smutno. Przede wszystkim dlatego, że bez rejestracji nie masz możliwości zakładania tematu, odpisywania w wątkach, czy kontaktowania się z innymi. Straszne, co? Nie mówiąc już braku aktualizacji statusu, edycji profilu i długiej listy innych ciekawych rzeczy... Możesz to szybko zmienić całkowicie za darmo rejestrując się tutaj. Na pewno masz coś ciekawego do powiedzenia – czekamy na Ciebie! :)
Zdjęcie

PS4 issues?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
kevinmanuel

kevinmanuel

    Na dobrej drodze

  • Members
  • 18 postów
    • Time Online: 52m 46s
Hi,
 
i'm using UMS for a while with PS3, now i'm mooving on PS4. i found out that more or less i can view all my MKV and AVI without ums transoding, so i force MKV and AVI for not transcoding. i use FFMPEG only to transcode multilang files or subtitles. is this the best solution for quality? or FFMpeg/Mencoder si better than the ps4 decoder?
i also note that with FFMPEG or Mencoder i cant fast torward the files, it's a PS4 issue? or a UMS issue? i tryed the new 6.0.0 b and 5.4.0..
 
Any help will be apprecited.
 
I didn't find the right solution from the Internet. 
 
References:
 
Thank you. 
 
 
 
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych